MOBİL YAKIT TANKI (PAKET TİP)

5-3
6-2
6
5
20180414_113357
5-3 6-2 6 5 20180414_113357

PAKET TİP (MOBİL AKARYAKIT TANKI)

Yakıt tankları için yakıt deposu bulunmaktadır. Genel olarak yakıt tankı üzerinde Yakıt pompası, Yakıt Sayacı, Seviye göstergesi, Yakıt hortumu, Yakıt tabancası, Yakıt deposu elektrik panosu bulunur. Seçeneğini göre otomasyon, araç tanıma gibi özelliklerde eklenebilir. paket tip mobil yakıt tankları sisteme elektrik verildiğinde kullanılmaya başlanabilir sistemler arasında tercih edilirler.


MOBİL KONTEYNER AKARYAKIT İSTASYONU


Akaryakıt tankı, pompa ve otomasyon sistemlerinin dış etkenlere karşı tam koruma altında olabilmesi için istediğiniz boyutta mobil akaryakıt konteyner sistemleri tasarlanıp üretilmektedir.

Mobil yakıt konteynerleri opsiyonel olarak taşma havuzu, taşyünü izolasyon ve çatı yürüyüş korkulukları ile donatılmaktadır. Ayrıca konteyner sistemi komple kilitlenebilir olduğundan maksimum güvenlik sağlamaktadır.

Mobil akaryakıt istasyonu teknolojik gelişmelerin katkısıyla artık nerede olursanız olun akaryakıt ihtiyaçlarınızı kesintisiz karşılayabiliyor. Mobil istasyonları ihtiyaç karşılama noktasında ki pratikliğiyle birlikte çevresel konularda sunduğu avantajlar neticesinde de oldukça tercih ediliyor.