"SİZİN İÇİN TANK BİZİM İÇİN UÇAK

KALİTE BELGELERİMİZ

Firmamız üretim kalite standartlarına gereken önemi vermekte ve uygulamaktadır.

Mobil Akaryakıt Tankı:

Akaryakıt ve sıvı yakıt denilen yakıt türlerinin güvenli bir şekilde ve çok miktarda yer altında depolanmasını sağlayan tanklardır. Yanıcı ve yanıcı olmayan suyu kirletebilen sıvıların yer altında depolanmasına yarayan silindir şeklindeki yatay kaplardır..

Soguk iklim bölgeleri için Yakıt tanklarını donmaya karşı korumak için izole etmekle birlikte kapasitesine göre kızgın yağ özellikli elektrikli ısıtıcılarla donatmaktayız. Böylece jeneratörlerin ve benzeri ekipmanların çalışması kolaylaşmak ta dır. Jeneratörler için konteyner tipi taşınabilen seyyar, mobil yakıt tankı üretilmekte ve standart normal verimli pompa dışında talebe göre yüksek verimli pompalarda takmaktayız. Tek cidarlı için ayrıca taşma havuzlu yakıt tankı yapılmaktadır.

LPG DEPOLAMA VE TRANSPORT TANKLAR.

Endüstriyel LPG depolama tankları bir kaç farklı çeşit tesiste kullanılır. Yakıt tüketimi çok fazla olan kuruluşların ihtiyacını karşılamak için veya belli bir bölgeye hitap eden tüp dolum tesislerinin büyük miktardaki propan, bütan ve LPG talebini karşılamak için endüstriyel depolama tankları kullanılır.  Toplu konutların ve ticari tüketicilerin kullandığı gazın sevk edildiği ana depolama tesislerinde de yine endüstriyel depolama tankları kullanılır. Bu tesislerden aynı zamanda LPG dağıtımda kullanılan semi-treyler ve tankerlerin dolumda da faydalanılır.

İZOLELİ TANK İMALATI

Cam yünü veya taş yünü yalıtım
5 cm den 10 cm yalıtım ile kaplama
0.60 mm den 1 mm ye kadar dış yalıtım
Gofrajlı aliminyum veya galvaniz saç
Düz başlık veya zeplin başlık

ANTONOV YÜKÜNÜ ALIRKEN

Videoyu oynat

TAM OLARAK BUNLARI YAPIYORUZ.

ÜRÜN YELPAZEMİZDE SİZE UYGUN OLAN  VARDIR ÜMİDİYLE DEGERLİ SİPARİŞLERİNİZİ BEKLERİZ.

Ostek Makina Limited Şirketi. 2021